KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15464312
nr 1546 4312
Kjell Sörensen Ringi
(1939-2010), Sverige
Sittande dam. Signerad, blandteknik, daterad -68 cm, yttermått inklusive ram: 63x49 cm
Kjell Sörensen Ringi, svensk målare född 1939, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juni 2023
kl 19:14:40
5/6 15:27:58
5/6 19:06:58
Kjell Sörensen Ringi
Läs mer om Kjell Sörensen Ringi